14. 11. 2015 Zduchovice

Apollyanna Czech Spring

whippet sprinter feny - 2. místo Res. CACT

(whippet sprinter MIX - 4. místo/ 7)

Polly nám udělala velkou radost skvělým výsledkem, když se zase po 5ti měsících od porodu našich "A" štěňátek postavila na start. V prvním kole závodila v bílé dečce a za soupeřku jí los určil sprinterku Black Magic Rhoderick Sodar. V druhém kole nastoupila podle bodového hodnocení opět s Black Magic Rhoderick Sodar, tentokrát startovala v červené dečce. Bohužel, 2. kolo dobíhala se zraněním článku prstu. Během následující zimní přestávky bude ideální čas na doléčení.

Foto v galerii: M. Sousedíková

Jarní otvírák coursing

CACT, nominační

22. 3. 2015 Lysá nad Labem

Na nominační Jarní otvírák se do kategorie Whippet sprinter přihlásilo celkem 6 fen a 4 psi. V prvním kole Polly běžela s Cini Minis Valentine Dogs a do druhého kola nastupovala v bílé dečce s Caity Valentine Dogs, se kterou se na dráze potkala již při MČR Ptýrov 2014. K naší obrovské radosti Polly vybojovala krásný první CACT za 1. místo Whippet sprinter feny. Získala celkem 341 bodů, což bylo nejvíc ze všech 23 startujících vipetů.

Snow Wind Cup 2015 coursing chrti

CACIL, CACT, bodovací

1. 2. 2015 Hrdoňov

Na náš první letošní sněžný závod jsme se velmi těšili a přáli si, aby byl skutečně na sněhu. I když u nás při odjezdu žádný sníh nebyl, za Českým Krumlovem jsme vjeli do opravdové zimy. V kategorii Whippet sprinter prošlo ranní přejímkou sedm vipetů, závod se běžel MIX. Do prvního kola startovala Polly sama, vzhledem k losování a lichému počtu závodníků. Ve druhém kole poměřila síly s pozdějším vitězem této kategorie, s pejskem Jabulani Bohemia Snap Dog. Při nadbíhání v závěrečné části trati se dostala do hlubokého sněhu, výrazně zpomalila a myslím, že i chvíli ztratila návnadu z dohledu. Nakonec obsadila 6. místo. Užili jsme si krásný, slunečný zimní den s přáteli, pro pejsky je však zimní sněžný závod hodně náročný a vyčerpávající.